Xbox Oyuncuları için 3 hediye fikri

Xbox oyuncuları hiç olmadığı kadar fazla eğlence seçeneğine sahipler ve bu da onlar için satın almayı zorlaştırabilir. Size birkaç önerimiz olacak.

Xbox Oyuncuları için 3 hediye fikri

Xbox, video oyunu tarihinde önemli bir yere sahiptir. Modern oyun çağında, yıllarca oyunları tanımlayacak olan Halo mekaniği ile başlamıştı. Şimdi, Xbox oyuncuları hiç olmadığı kadar fazla eğlence seçeneğine sahipler ve bu da onlar için satın almayı zorlaştırabilir. Size birkaç önerimiz olacak.

 

Ses Çılgınları için 

Logitech G Pro X

Bazen bütün odayı bir oyundan çıkan seslerle patlatmaya gerek kalmaz. İster odayı paylaştığınız kardeşiniz olsun, ister oda arkadaşınız olsun, kulaklık, gürültü düzeylerini düşük tutmak için iyidir (ancak, Fortnite'ı oynarken mikrofona bağırmalarını engellemese de).

Logitech G Pro X güzel bir ürün, mükemmel ses veriyor ve kristal netliğinde ses veren bir mikrofona sahip. Logitech yazılımı ayrıca kullanıcıya ses ayarları üzerinde daha fazla kontrol sağlayarak ses seviyesi ayarlaması ve mikrofon izleme olanağı sağlar. G Pro X, satın aldığınız kişinin estetik anlayışına uymuyorsa, başka bir modele yine de bakabilirsiniz.

Düzen Hastaları İçin

PDP Ultra İnce Şarj Sistemi


Bu, alabileceğiniz en kompakt şarj istasyonu. Her yere sarkan kablolarla uğraşmaktan bıkanlar için ideal. Bu konuda her şey erişim kolaylığı için tasarlanmıştır. Alt kısımdaki vantuz, tabanın kaymasını ve kontrol cihazlarının hızlı bir şekilde söküp takılması için manyetik olarak oturmasını sağlar. İstasyondaki ışıklar, kontrol cihazlarının ne zaman tam olarak şarj olduğunu gösterir. Özellikle hafif bir dokunuşta, tabandaki ortam ışığı odadaki ışığa bağlı olarak parlaklığını otomatik olarak ayarlar.

 

Daha Fazla Erişilebilirlik İçin


Microsoft Xbox Uyarlanabilir Denetleyici

Bu şık makine, geleneksel bir gamepad'i rahatça kullanamayan oyuncular için çok çeşitli seçenekler sunmak üzere tasarlanmıştır. Adaptive Controller, bir gamepad'deki tüm girişleri engeller ancak bunları bir şekilde düzenler, böylece herkes kendileri için çalışan bir denetleyici oluşturabilir.

Oyunlar herkes içindir ve bu kontrolör herkesin Xbox ve PC oyunları oynayabilmesini sağlayan bir iş çıkarır. Adaptive Controller, sadece baz istasyonudur. Gamepad'inizi en küçük detaya göre ayarlamanıza izin veren uyarlamalı denetleyiciye takılan birkaç düğme, anahtar ve ayak kumandası ile uyumludur.