PlayStation Plus'ın Haziran Ayı İçin Verdiği İlk Oyun Belli Oldu

PlayStation Plus'ın Haziran ayı için verdiği oyun açıklandı.

PlayStation Plus'ın Haziran Ayı İçin Verdiği İlk Oyun Belli Oldu

Sony her zamanki gibi her ayın son Çarşamba günü bir sonraki ücretsiz PlayStation Plus oyunlarını açıklıyor, ancak Haziran ayının teklifleri için işleri biraz değiştirmeye karar verdi. PlayStation, Haziran 2020 için ücretsiz PS Plus oyunlarından birini duyurdu ve PS Plus abonelerinin Call of Duty: WW2'İ Mayıs 26'ten itibaren ücretsiz olarak indirebileceklerini doğruladı.

PS Plus aboneleri Call Of Duty: WW2'ı 26 Mayıs'ta indirebilirken, o zaman gerçekten oynanabilir mi yoksa Haziran ayına kadar beklemek zorunda mı olacağı belli değil. Sony'nin neden erken duyurmaya karar verdiğine gelince, muhtemelen Call Of Duty: WW2'nin askeri teması ve bugün Amerika Birleşik Devletleri'nde Anma Günü olması nedeniyle vermiş olma ihtimali var. Ne olursa olsun, Call Of Duty: WW2, Call Of Duty oyunları hakkında nasıl bir his duyduğuna bakılmaksızın, PS Plus serisi için kesinlikle büyük bir oyun  ve bu harekete Mayıs 2020 için verilen ücretsiz PS Plus oyunlarından daha olumlu cevap verecekleri muhtemeldir.

Bazılarının hatırlayabileceği gibi, Mayıs 2020 için ücretsiz PS Plus oyunları PS Plus kullanıcıları olarak önemli bir tepki ile karşılandı. Oyunlar, Cities: Skylines ve Farming Simulator 19, mutlaka kötü oyunlar olmayabilir, ancak ikisi de çok da iyi pazarlanamayan oyunlar. Bu yıl ücretsiz PS Plus oyunları söz konusu olduğunda Sony'nin sıcak bir çizgi üzerinde olması kesinlikle yardımcı olmadı, Uncharted 4:Bir Hırsızın Sonu ve Shadow of the Colossus Remake gibi.

(PS Plus Üyeleri: Call of Duty: WWII Haziran ayı için verilecek oyunlardan biridir. 26 Mayıs'tan itibaren indirilebilir olacak. Bu hafta diğer oyunları da paylaşacağız. Tadını Çıkarın!)

Call Of Duty: WW2 büyük bir oyun olduğundan, Haziran 2020 için sızan PS Plus oyunlarından birinin sahte olabileceğini akla getiriyor. Daha önce, Sony'nin Spider-Man PS4'ü Haziran 2020 için ücretsiz PS Plus oyunlarından biri olarak özel olarak sunacağı söyleniyordu ve bu hala mümkün olsa da, Spider-Man'ı farklı bir ay başlığına kaydetmesi daha muhtemel görünüyor.

Bu arada, PS Plus aboneleri Mayıs ayının ücretsiz oyunlarını 1 Haziran Pazartesi gününe kadar hala indirebilirler. PS Plus kullanıcıları Haziran'ın 1'i veya 2'si, ne olursa olsun, Haziran 2020 için ücretsiz PS Plus oyunlarının uygun bir şekilde piyasaya sürüleceğini görecek. Ayrıca Call Of Duty: WW2 hayranları muhtemelen bu önümüzdeki Çarşamba veya Mayıs 27'de her şeyi öğrenecek. Daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.