PlayStation 5'in Sitesi Güncellendi!

PlayStation 5'e gelecek ilk oyunlar resmi sitede yayınlandı! Devamı haberimizde

PlayStation 5'in Sitesi Güncellendi!

Sony, PS5 için resmi internet sitesini güncelledi ve bu da yakında büyük bir açıklama geleceğini gösteriyor olabilir. Belki de, hiçbir şey ifade etmiyordur. Bunu sadece zaman gösterecek.


PS5 internet sitesinin en son güncellemeyi, Mark Cerny'nin "PS5'e giden yol" paylaşımından almıştı ve oyun şirketlerinden bir duyuru geldiğinde resmi internet siteleri hazırlamaları sıklıkla yapılır. Bu, PS5'in Haziran başında piyasaya ortaya sürüleceğini ortaya koymakta. Bununla birlikte, resmi PS5 internet sitesi Şubat ayı başlarında açıklama yapmadan canlı yayın yapmıştı, sadece tanıdık PS5 logosunu ve “2020 Yazı” burada görmüştük. Kısa bir süre sonra ortaya çıkacağını varsayabiliriz, ancak ne yazık ki Sony’nin Cerny'nin Mart 18 paylaşımına kadar ağzını bıçak açmamıştı. Demek istediğim, PS5 internet sitesine yapılan yeni güncelleme, yeni nesil konsolla ilgili önemli bir şey öğrenmek üzere olduğumuzu gösteriyor, ancak muhtemelen bu sadece masum, nispeten anlamsız bir güncelleme.

PS5 internet sitesindeki güncellenmiş metin.


Yıldırım hızı
PlayStation konsolunun yapabileceklerinin kurallarını baştan yazan özel CPU, GPU ve Entegre G/Ç ile SSD'nin gücünden faydalanın. 
Çarpıcı oyunlar
İnanılmaz grafiklere hayran kalın ve yeni PS5™ özelliklerini deneyimleyin. 
Nefes kesici etkileyicilik                                                                                                                                                                                                                                                   Dokunsal geri bildirim, uyarlanabilir tetikleyiciler ve 3D Ses teknolojisi desteğiyle daha derin bir oyun deneyimini keşfedin.

                                                                         

Yaklaşık 499 dolarlık bir fiyat etiketi ile raflardaki yerini alacağı düşünülen konsolun, açıklandığı kadarıyla ilk oyunlar şunlar olacak: 

Madden 21, EA Sports NHL 21, Moonray, Gothic Remake, MicroMan, Nith'O Infinity Reborn, Observer System Redux, Path of Exile 2, Outriders ve çok daha fazla oyun...


Çok da heyecan verici bir şey olmasa da, bu açıklama PS5 internet sitesine biraz renk katıyor. İnternet sitesinin sunduğu tek şey PS5 haberleri için bir kayıt formu. İlerleyen zamanlarda bu bilgiler artacaktır. Başka bir yazımızda görüşmek üzere.