Nintendo Switch Online'da 6 yeni SNES ve NES oyunu çıktı.

Bu ayı Nintendo altı yeni SNES ve NES oyununun Nintendo Switch Online'a geldiğini açıkladı. Kaçırılanlar için bu oyunlar Star Fox 2 , Süper Punch-Out , Kirby Süper Star , Ateşin Nefesi II , Crystalis ve Silius'a Yolculuk.

Nintendo Switch Online'da 6 yeni SNES ve NES oyunu çıktı.

Her zamanki gibi, bir Nintendo Switch Online abonesi olduğunuz sürece her oyunu ücretsiz olarak indirebilir ve oynayabilirsiniz. Nintendo Switch Online abonesi olduğunuz sürece, servisin düzenli olarak büyüyen klasik NES ve SNES oyunları kütüphanesine erişebileceksiniz.

 

Oyunlar şunlar;

Star Fox 2 - 3B demiryolu avcısı ve Star Fox serisinin ikinci bölümü, ilk önce Süper NES için tasarlandı, ancak 2017'de Süper Nintendo Eğlence Sistemi ™: Süper NES Klasik için çıkana kadar kaldırıldı. Bu sefer, İmparator Andross, Lylat sistemini ve Star Fox ekibinin kendisini fethetmek için bir haçlı seferinde. Uzun süre bekledikten sonra, Star Fox tekrar harekete geçti.

Süper Punch-Out! - Sıkı bir oyun ve mizah içeren serinin bilindiği gibi, NES klasiğinin bu devamı, Little Mac'in World Video Boxing Association kuşağı ile tekrar tehlikeye girdiğini görüyor.

Kirby Süper Yıldız - O korkunç Kral Dedede yine iş başında - Dream Land'deki tüm yiyecekleri çaldı. Geri almak ve nihayetinde Popstar'ın ele geçirilmesinden kurtulmak Kirby'ye kalmış. Kirby çizgi çizer, uçar ve kavga ederken asla sıkıcı bir an olmaz!

Ateşin Nefesi II - Orjinalinden 500 yıl sonra, Dragon Klanının son üyesi Ryu rolünü üstlen. Sıradışı ve heyecan verici arkadaşlardan oluşan bir kadro, maceralarına sihir ve gizem dolu harika bir arazi boyunca katılıyor.
Crystalis - Aksiyon-RPG hayranları için epik bir hikaye açılmaya hazır. Medeniyetin harabelerde olduğu bir dünyada geçen genç kahraman, kriyojenik uykudan uyanıyor ve macera başlıyor. Rüzgar Kılıcını topla ve bilinmeyene gir.

Silius'a Yolculuk - Babasının ölümünden sorumlu mekanik orduyu devirmek için silahla çalıştırma görevinde Jay'e katıl. Sonsuz saldırı robotu dalgalarını yenin ve babasının Silius Güneş Sisteminde bir uzay kolonisi geliştirme hayalini gerçekleştirin.